Toptan Gıda ve Temizlik Ürünleri Alım-Satım Yapan İşletmeler - Marketler Zinciri Olan Firmalar İçin Emanet Takip Programı

Toptan gıda ve temizlik ürünleri alım satımını yapan ve marketler zinciri olan firmalar için geliştirdiğimiz bir programdır.Firmalar bir çok tedarikçi ve müşteri ile çalıştıkları için, almış oldukları malzemeleri toplu bir şekilden ziyade parça parça alarak, toplu alacakları malzeme ve ürünlerin depolama ihtiyacını ortadan kaldırmış oluyorlar.Tam buy esnada programımız devreye giriyor.

 

* Hangi Tedarikçi ya da Müşteriden hangi malzemeden ne kadar aldık ? Ne kadar alacağımız kaldı ? Bu alınan ve alınacak olan ürünlerin maliyet fiyatları nedir ? Ne kadarlık malzeme aldık ? Ne kadarlık malzememiz ya da ürünümüz emanette duruyor ? Gibi soruların cevaplarını bulabileceğiniz özel bir programdır.

 

* Programda Stok tanımlarını kdv'li ve birim fiyatlı olarak kayıt edebilirsiniz.

* Reyon yani raf kodlarını yazıp yer tespitinde bulunabilirsiniz.

* Stok hareketleriniz depo bazında süzebilirsiniz.

* Cari ve Depo kartları oluşturabilirsiniz.

* Cari ve Depo bazında hareketleri süzebilirsiniz.

* Fatura modulü ile satın aldığınız ürünleri sisteme girişini yapabilirsiniz.

* Emanet Fişi modulü ile daha önceden satın alıp emanette beklettiğiniz ürünleri Emanet Fişi ile teslim alıp bu modül sayesinde sisteme girişini yapabilirsiniz.

* Stok kartlarının, Stok kart hareketlerinin, Cari ve Depo kartlarının, Cari ve Depo kartlarınıa ait hareketlerin, Emanet Fişi ve Fatura modulünde ki listeleri Excel'e aktarabilirsiniz.

* Programın veritabanı yedeğini alıp, verilerinizi saklayabilirsiniz.

 * Not : Bu programın özel bir kuruluma ihtiyacı olmayıp USB bellek üzerinde bile rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.

 

Projelerimiz hakkında daha fazla bilgi ve istek için, özel program,  ihtiyaç ve talepleriniz için iletişim kurabilirsiniz.

 

http://www.replacesoft.com/iletisim.html 

 

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile